MODUŁOWE MEBLE WYPOCZYNKOWE ALISON

Wypoczynek modułowy - pozwala tworzyć różne konfiguracje oraz pozostawia wybór zamówienia w skórze naturalnej lub materiale. Występuje możliwość konfiguracji mebla z obracaną, drewnianą półką pod laptopa lub chłodzącym barkiem. 

W tym nowoczesnym narożniku istnieje możliwość zastosowania funkcji relaks z elektrycznym rozkładaniem. Wypoczynek posiada również, ręcznie regulowane zagłówki, pozwalające wygodnie się oprzeć.  

Narożnik posiada pojemnik na pościel, który znajduje się w otomanie. 

W PRZEDSTAWIONYM WYPOCZYNKU WYSTĘPUJE FUNKCJA SPANIA TYPU DELFIN O POWIERZCHNI SPANIA 190 CM X 115 CM. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Oscar meble " z siedzibą w ul.Szczyrkowska 134 - Bystra. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Strony internetowe Bielsko Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron bielsko