Współpraca

Salon Wyposażenia i Dekoracji  Wnętrz 
„ Oscar Meble „

  Tam,  gdzie zamiłowanie do mebli spotyka się z kunsztem ich wykonania powstaje Salon meblowy z pasją.
  Znajdujemy się w Bystrej przy ulicy Szczyrkowskiej 134. ( Stara droga na Szczyrk )

W naszym Salonie można zapoznać się z ofertą renomowanych, krajowych producentów mebli tapicerowanych oraz mebli skrzyniowych. 
Przygotowaliśmy ofertę o zróżnicowanej stylistyce - od modeli klasycznych po nowoczesne.
Zajmujemy się również projektowaniem i wykonaniem mebli kuchennych.    
Zapewniamy kompleksowe wsparcie w doborze dodatków wyposażenia wnętrz takich jak : lustra, ceramika dekoracyjna, lampy, dywany, zasłony, karnisze.
Zaprojektujemy i uszyjemy wyjątkowe zasłony, poduszki i rolety.   
Dbamy o to,  aby nasza oferta była zgodna z najnowszymi trendami .Uczestniczymy w targach branżowych, gdzie poszukujemy mebli oraz dodatków, które przez swoją funkcjonalność i precyzyjne wykonanie dają możliwość  stworzenia nowoczesnych aranżacji.
   Oferujemy:

- kameralne miejsce do indywidualnych spotkań z klientem,

- pomoc w doborze oferty przy wycenach i projektach,

- dostęp do katalogów, próbników i materiałów reklamowych,

Współpracujemy Z  projektantami wspierając ich projekty na każdym etapie.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU !

NASZ PROFESJONALNY DEKORATOR WNĘTRZ DORADZI PAŃSTWU  JAKI STYL WYBRAĆ, JAK ZMIENIĆ WNĘTRZE DOMU, MIESZKANIA, TAK BY STAŁO SIĘ  MIEJSCEM DO KTÓREGO Z RADOŚCIĄ POWRACACIE. 

‘’..  ZMIENIAJ SWOJE WNĘTRZE RAZEM Z NAMI ..’’


 

 

     Jeżeli Państwa pasją lub profesją jest projektowanie i aranżowanie wnętrz to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Salonu.

    Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

662 827 959 - Rafał Śleziak  - Właściciel Salonu

780 081 790 - Małgorzata Utrata - Kierownik Salonu 

Życzymy udanych zakupów

Kontakt z OscarMeble

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Oscar meble " z siedzibą w ul.Szczyrkowska 134 - Bystra. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Strony internetowe Bielsko Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron bielsko