O naszej firmie

Informacje o firmie

OSCAR MEBLE

Tam gdzie zamiłowanie do mebli spotyka się z kunsztem ich wykonania powstaje Salon Meblowy z pasją .... i tak właśnie powstaliśmy. 

Oscar Meble to firma, która od 20 lat zajmuje się aranżacją i tworzeniem mebli kuchennych i garderobianych, a teraz przyszedł czas na rozszerzenie naszej oferty. Nasi specjaliści, którzy czekają na Państwa w naszym Salonie od 20 lat z pasją pracują w branży meblowej, aktywnie doradzając klientom zgodnie z ich gustem i oczekiwaniami.

A teraz posiadając wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do mebli stworzyliśmy zupełnie nowy ekskluzywny Salon Meblowy, by spełniać Wasze marzenia o pięknym wnętrzu.... 

ZAPRASZAMY  

Życzymy udanych zakupów

Kontakt z OscarMeble

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Oscar meble " z siedzibą w ul.Szczyrkowska 134 - Bystra. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron