Pokój dziecka - KOLEKCJE - TEKSTYLIA

Oddajemy w Państwa ręce wysokiej jakości pościel dziecięcą. Każdy produkt wykonywany z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły. Oscar Baby to produkty wykonane według autorskich projektów, charakteryzują się harmonijnym doborem tkanin oraz niepowtarzalnym wzornictwem. Wszystkie materiały użyte przy produkcji naszych wyrobów, posiadają stosowne certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania, dotyczące artykułów dla dzieci. Produkty są antyalergiczne i w całości uszyte w naszej rodzinnej firmie na południu Polski. Wykonujemy również produkty na specjalne życzenie Naszych klientów. Wystarczy napisać wiadomość na adres: biuro@oscarbaby.pl. 

Zapraszamy do showroomu przy ulicy Szczyrkowskiej 134 w Bystrej oraz na stronę sklepu internetowego: https://www.oscarbaby.pl/.

Życzymy udanych zakupów

Kontakt z OscarMeble

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Oscar meble " z siedzibą w ul.Szczyrkowska 134 - Bystra. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron